הבלוג

מגמה: פייסבוק מעודדת העלאת סרטונים ומקדמת אותם אורגנית

רוצים להגדיל את החשיפה האורגנית של הפוסטים שלכם? מעוניינים לראות את היקף החשיפה של הפוסטים שאתם מעלים גם בעמודים הפרטיים?

לאחרונה, פייסבוק שמה דגש גדול על סרטונים במטרה להוות אלטרנטיבה ליו טיוב. על כן, סרטונים המפורסמים בפייסבוק זוכים לצפיות רבות ולקידום אורגני רחב יותר. אפליקציות שונות מאפשרות יצירת סרטונים מתמונות סטילס בקלות וביעילות, כך שכל אחד יכול להגדיל את החשיפה שלו בפייסבוק בלי הרבה מאמץ.
סקרנו כאן ארבע אפליקציות פופולריות ליצירת סרטונים:

FLIPAGRAM
אפליקציה ליצירת סרטונים המחוברת לאינסטגרם. באמצעותה תוכלו ליצור סרטון סטופ מושן מתמונות סטילס שצילמתם, להוסיף כיתוב וסאונד. האפליקציה מאפשרת יצירת סרטונים בקלות ובמהירות כפי שתוכלו לראות בסרטון שהפקנו.
סרטון הדגמה

VIVA VIDEO
אפליקציה המאפשרת יצירת סרטונים מתמונות סטילס. ייחודה הוא בערכות עיצוב מוגדרות מראש הכוללות פילטרים, הנפשות, מוסיקה וכותרות. בכך, היא חוסכת את הצורך בעריכה של כל תמונה בנפרד ומקצרת את תהליך יצירת הסרטונים.

PICPAC
בנוסף לאופציה ליצירת סרטונים מתמונות סטילס, האפליקציה ממירה סרטוני וידאו לתמונות כך שניתן ליצור מהם סרטוני סטופ-מושן. אם אתם רוצים להוציא יותר מסרטוני הוידאו שצילמתם, זו האפליקציה בשבילכם.

MAGISTO
האפליקציה הישראלית המצוינת מאפשרת יצירת סרטונים הכוללים תמונות סטילס וסרטוני וידאו כאחד. כיוון שמדובר באפליקציה ישראלית, היא מכילה מגוון שירים ישראלים בהם ניתן להשתמש כמוסיקת רקע לסרטונים שאתם יוצרים.


רוצים להוציא את המקסימום מהסרטון שיצרתם? שמרו אותו על הסמרטפון והעלו לדף הפייסבוק העסקי או הפרטי שלכם ידנית, ולא דרך האפליקציה. פייסבוק תקדם את הסרטון שיצרתם ואתם תוכלו לעקוב אחר מספר הצפיות ולראות איך התכנים שלכם הופכים לויראליים יותר.

 

מעוניינים לשמוע איך קמפיין משפיענים יכול לעזור למותג שלכם? צרו קשר עם נציג 052-8512067 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

×